KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografisk bild 17262025

nr 1726 2025

Fotografisk bild

Lars Fredrik Larsson. "Slussen-Södra Järngraven". Signerad, numrerad 1/30,50x70 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 22 september 2025
kl 19:33:39

  • Tema
  • 22 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm